#1 2008-11-27 16:17:37

Fehu

Valar

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 22
Punktów :   

Wielka Dywersja!

No i stało się. Way to Caradhras zostaje wskrzeszone!
Jak pewnie zdążyliście zauważyć, ciutkę zmieniłem organizację forum. Mam nadzieję, że nowa aranżacja ułatwi wszystkim rozgrywkę. Tak więc zapraszam dnia 1 grudnia, około godziny 18 - wtedy to pojawić się powinien reaktywacyjny post x]

Mała uwaga: gra ma stać się bardziej dynamiczna, dlatego upraszam wszystkich o codziennie odpisywanie. Osobiście postaram się pisać jak najczęściej. I jeszcze jedno: posty nie muszą być zbyt rozwinięte i zawiłe, jednak nie przesadzajcie i nie piszcie jednolinijkowych postów typu: "XxX bez słowa ruszył za innymi." Dziękuję za uwagę i życzę wszystkim pozytywnych wrażeń z gry x]


'Tell me who you are and I will tell you where your doom will be decided... For I am Saruman The Wise, Saruman Ring-maker, Saruman of Many Colours!'

Offline

 

#2 2008-11-27 16:26:06

Ptakuba

Podróżnik

Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wielka Dywersja!

To może wprowadzić lekki godmodding? To trochę ułatwi rozgrywkę, ładny storytelling.
Chodzi o to, żeby gracz przy pisaniu posta mógł w skrajnych przypadkach opisać niezbyt znaczące działania innych postaci. Typu "wszyscy ruszyli" i tak dalej.

Offline

 

#3 2008-11-28 15:50:07

Zehir

Podróżnik

Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wielka Dywersja!

Już się bałem, ze będzie klapa. Czekam do 1 grudnia

Offline

 

#4 2008-11-28 20:18:34

Fehu

Valar

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: Wielka Dywersja!

To może wprowadzić lekki godmodding? To trochę ułatwi rozgrywkę, ładny storytelling.
Chodzi o to, żeby gracz przy pisaniu posta mógł w skrajnych przypadkach opisać niezbyt znaczące działania innych postaci. Typu "wszyscy ruszyli" i tak dalej.

Zgoda. Niech i tak będzie. Ale starajcie się jakoś wiarygodnie prowadzić te postacie niezależne i bez większej ekstrawagancji... Niniejszym wprowadzam ten cały godmodding na okres próbny x]


'Tell me who you are and I will tell you where your doom will be decided... For I am Saruman The Wise, Saruman Ring-maker, Saruman of Many Colours!'

Offline

 

#5 2008-11-28 22:57:14

Szałas

Podróżnik

3150062
Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wielka Dywersja!

Z tego co wyczytałem mam prawo tu pisać więc... Ekchem, przejżałem wszystkie tematy z regulaminami, materiałami i wszystko co się dało... NIe ma wzmianki o "Ostrym języku" ani o błędach ortograficznych... chyba każdy wie że to meine achillesen pienten jest...

No czekamy do grudnia... szkoda że nie do 30.11...

Offline

 

#6 2008-11-30 13:41:10

Fehu

Valar

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: Wielka Dywersja!

Co do wulgaryzmów (bo chyba oto ci chodziło? xD), to możecie ich śmiało używać, jednak starajcie się, by były one klimatyczne, no i nie przesadzajcie z nimi. Oczywiście przeklinanie nie przystoi elfom, za to nie rzadko po wulgaryzmy sięgną krasnoludy. Nie wypada 'rugać się' przy damach, królach etc. A przez 'nieprzesadzanie' rozumiem używanie maksymalnie 1-2 wulgaryzmów na 3 posty x]

Co do błędów, będę starał się je tobie poprawiać na bieżąco

PS: W powyższym poście masz dwa x]


'Tell me who you are and I will tell you where your doom will be decided... For I am Saruman The Wise, Saruman Ring-maker, Saruman of Many Colours!'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mojtrening.pun.pl www.swsimgrafika.pun.pl www.ptcg.pun.pl www.stoneguard.pun.pl www.san-andreas.pun.pl